Member baru start dengan match 120% untuk deposit pertama sampai RM1,688, dan free credit RM8 masuk sebelum anda deposit apa-apa.

Claim sekarang
Rujukan offer

Promosi ACE66

Ini sheet rujukan, bukan pitch: setiap promotion ACE66 yang standing, dari bonus selamat datang sampai tiga line rebate, dengan nilai dia, siapa boleh claim, minimum deposit yang buka dia, rollover yang melekat dan tempoh dia sah.

120%match welcome, sampai RM1,688
RM10deposit kelayakan paling rendah
12xrollover atas bonus welcome
1.2%rebate cash, takde rollover
Promosi ACE66

Withdraw mula RM50

Withdraw settle dalam 3 hingga 15 minit terus ke akaun bank yang dah on file, sampai RM50,000 sehari, dan casino takde charge apa-apa dua-dua hala.

Main sekarang

Macam mana nak baca sheet ni

Ni rekod apa yang kasino dalam talian ACE66 tawarkan hari ni, dan sheet yang sama ni guna kat platform mobile dan kat desktop. Semua nilai dalam MYR. Setiap baris tulis nilai offer, siapa yang layak, deposit paling kecil yang qualify, rollover yang kena habis sebelum baki bonus jadi cash, dan tempoh offer tu jalan. Takde apa yang kami simpan untuk player yang pandai tanya, dan takde baris di sini yang bawa syarat tersembunyi di page lain.

Rollover ditulis sebagai multiple atas bonus, bukan atas deposit, dan multiple tu je requirement wagering yang melekat kat setiap bonus kasino kat site judi online ni. Siling adalah per claim, bukan seumur hidup, melainkan kolum tempoh kata sebaliknya. Terms beku pada saat claim diterima, jadi kadar yang berubah esok tak ubah bonus yang sedang jalan dalam akaun.

OfferNilaiSiapa boleh claimMin depositRolloverTempoh sah
Welcome match120% sampai RM1,688deposit pertama, akaun verifiedRM1012x bonussekali per member
Welcome sportsbook100% sampai RM888deposit sportsbook pertamaRM356x bonussekali per member
Reload harian15% sampai RM300mana-mana akaunRM208x bonusreset tengah malam
Reload standard8% sampai RM500mana-mana akaunRM755x bonusbila-bila hari
Top-up weekend7% sampai RM400mana-mana akaunRM356x bonusJumaat 00:00 hingga Ahad 23:59
Rebate cash1.2% daripada turnoversemua tiertakdetakdemasuk setiap hari jam 8 malam
Rebate fishing1.5% daripada turnoverbilik fishingtakdetakdemasuk setiap hari jam 8 malam
Rebate esports0.8% daripada turnoverbuku esportstakdetakdemasuk setiap hari jam 8 malam
Kredit birthdaydari RM88tarikh lahir yang verifiedtakde3x kreditbulan kalendar tarikh dalam rekod
Komisen referral6% daripada net revenueada sekurang-kurangnya satu referral aktiftakdetakdebulanan, berterusan

Dua benda duduk luar sheet ni sebab dua-dua bukan offer standing. Free credit RM8 keluar sekali je, masa verification, dan dia ada rollover sendiri yang diterangkan kat Free Credit ACE66. Cabutan bermusim, yang paling besar pernah bawa hadiah utama RM1,088, ikut kalendar yang diumumkan dan tutup ikut tarikh tu.

Berat turnover, ikut vertical

Multiple rollover takde makna sampai kau tahu berat dia. Stake kira ikut kadar bilik tempat dia diletak, jadi requirement 12x yang sama boleh jadi kerja pendek atas slot dan kerja panjang atas meja blackjack live. Berat di bawah ni yang semua offer ACE66 guna, dari bonus welcome sampai kredit birthday.

VerticalBeratRM1,000 stake kira sebagaiApa yang tak dikira
Slot100%RM1,000takde
Fishing50%RM500kredit shot yang tak habis dalam bilik yang ditinggalkan
Sportsbook30%RM300leg bawah odds 1.50, leg void, bahagian cash-out yang belum settle
Esports25%RM250siri tertunda, market yang settle void
Meja live20%RM200stake dua belah market yang sama, hand push

Kiraan dia tetap: turnover yang perlu sama dengan bonus darab rollover, dan setiap stake sumbang nilai muka dia darab berat. Member yang clear bonus merentas dua bilik nampak dua-dua sumbangan masuk satu progress, dan account history papar dia sebagai jumlah berwajaran, bukan stake mentah.

Berat ni bukan hukuman atas satu-satu bilik. Dia ikut margin. Game yang house simpan paling sikit daripada setiap ringgit adalah game yang bagi progress paling sikit, sebab tu Live Casino ACE66 duduk paling bawah dalam jadual, slot duduk paling atas, dan taruhan sukan duduk kat tengah.

Kelayakan, dan bila claim diterima

Semua offer dalam sheet ni perlukan empat benda yang sama. Akaun dah verified guna code SMS. Pemegang akaun 21 tahun ke atas. Takde bonus lain yang tengah jalan. Dan deposit yang qualify tu belum dimainkan masa claim dibuat. Method payment takde beza: Touch 'n Go, DuitNow, Boost, GrabPay dan FPX semua qualify deposit atas terms yang sama, dan kami memang takde rail crypto langsung. Yang kau kena pilih cuma offer mana nak di-claim.

Syarat terakhir tu yang paling kerap kena. Bonus tak boleh dilekatkan kat deposit secara retroaktif, sebab rollover dikira dari saat claim dan takde cara nak kira stake yang dah lepas. Claim dulu, main kemudian. Bonus melekat kat deposit, bukan kat game, jadi tak kisah bilik mana spin pertama tu jatuh. Window untuk claim tutup 24 jam selepas deposit masuk.

Empat keadaan block claim terus: request withdraw yang masih dalam queue, review akaun yang terbuka, payment method yang kena flag oleh duplicate check seperti dalam Daftar ACE66, dan akaun yang dalam tempoh self-exclusion. Tiga yang pertama akan clear sendiri. Yang keempat tak boleh dibuka awal atas permintaan, sebab itu memang fungsi dia.

Had masa bonus tengah clear

Tiga had terpakai dari saat bonus masuk sampai rollover habis. Stake maksimum RM25 satu spin atas slot dan RM300 satu hand atas meja live. Free credit boleh convert maksimum RM60 cash yang boleh ditarik, walau berapa tinggi balance naik lepas tu, termasuk kalau jackpot masuk. Dua-dua angka ni tercetak dalam rekod claim, bukan kat sini je.

Stake yang lebih had tak dirampas. Round tu sah dan bayar macam biasa, cuma stake tu tak masuk kiraan progress rollover. Buat berulang lepas dapat warning lain ceritanya, sebab masa tu dia dah jadi kaedah dan bukan silap, dan bonus akan void dengan deposit dipulangkan.

Stake ambil dari baki cash dulu, baru kredit bonus bila cash dah habis. Request withdraw masa bonus belum habis akan cancel bonus tu dan semua yang dia hasilkan, dan baki cash dipulangkan; mekanik cancel tu ada kat Withdraw ACE66. Bonus yang tak habis luput 30 hari lepas claim. Tu je kes di mana minta payout ada kos, sebab tu urutan dia penting: habiskan rollover dulu, baru minta.

Stake yang tak dikira, dan claim yang void

Dua benda ni selalu kena campur. Stake yang tak dikira cuma tak tambah apa-apa kat progress. Claim yang void pula buang bonus tu terus. List pertama panjang dan biasa je; list kedua pendek dan serius.

Tak dikira untuk rollover: stake dua belah market yang sama untuk cover posisi, leg sportsbook bawah odds 1.50, leg yang void atau tertunda, bahagian slip cash-out yang belum settle, hand push atas meja, round yang studio cancel lepas stream fault, dan mana-mana stake atas had dalam seksyen tadi. Semua ni tak kos member apa-apa selain masa.

Void claim: deposit yang di-recall atau reverse kat bank lepas bonus masuk, deposit yang datang dari akaun atas nama orang lain, akaun kedua yang dikendalikan pemegang yang sama, dan device, akaun bank atau alamat rumah yang dikongsi dengan claimant lain atas offer yang sama. Bila void terpakai, bonus dan baki yang dia hasilkan dibuang dan deposit asal dipulangkan ke sumber dia.

Tiga line rebate

Rebate bukan kredit bonus, dan sheet ni letak dia dalam kategori berasingan. Site online casino lain cetak benda yang sama sebagai cashback. Dia dibayar cash terus masuk wallet utama, takde rollover, dan player boleh tarik dia sebaik je dia masuk. Tiga kadar jalan serentak: 1.2% untuk main biasa, 1.5% dalam bilik fishing dan 0.8% atas buku esports.

Asas kiraan adalah turnover cash yang dah settle untuk hari gaming tu, iaitu 00:00 sampai 23:59 waktu Malaysia. Rebate dikira atas turnover, bukan atas kerugian, jadi dia bayar masa menang dan masa kalah; berapa banyak kau taruh yang kira, bukan berapa banyak kau kalah. Stake yang didanai bonus tak masuk asas. Takde apa nak di-claim; kredit masuk setiap hari jam 8 malam untuk hari sebelumnya dan keluar dalam log cashier dengan turnover yang jadi asas dia. Dia masuk sebagai cash yang bebas rollover, bukan sebagai kredit percuma yang kena main habis dulu.

Kadar asas bergerak ikut standing. Tangga kat VIP ACE66 naikkan kadar am sampai maksimum 1.7 peratus kat rung paling atas, dan kadar fishing dengan esports naik secara berkadar, bukan tambah rata.

Tempoh sah dan jam reset

Semua waktu yang kami sebut waktu Malaysia, dan jam yang sama jalan kat site mobile, dalam app dan kat desktop, sebab satu rekod platform je yang bagi makan tiga-tiga. Reload harian reset jam 00:00 dan satu claim je per hari kalendar. Top-up weekend buka jam 00:00 Jumaat dan tutup jam 23:59 Ahad, dan deposit dalam window tu layak untuk kadar weekend atau kadar harian, bukan dua-dua.

Kredit birthday boleh diambil sepanjang bulan kalendar tarikh yang direkod masa daftar, dan tak dibawa ke bulan depan kalau tak diambil. Komisen referral dikira atas net revenue bulan sebelumnya dan dibayar sebelum hari kelima bulan berikutnya. Rebate, bila dah masuk, takde expiry langsung.

Kredit bonus luput 30 hari lepas claim dan bawa sekali rollover yang tak habis. Bonus yang di-forfeit atau luput bagi akaun ruang untuk claim semula terus, termasuk laluan free credit yang diterangkan kat Free Credit ACE66 kalau yang tu belum diguna.

Berapa nilai sheet ni dalam sebulan

Dua baris atas sheet ni di-claim sekali je dan yang lain berulang, dan pembahagian tu yang patut dibuat sebelum apa-apa bacaan lain. Welcome match 120% sampai RM1,688 dan welcome sportsbook 100% sampai RM888 sekali seorang member. Semua dari daily reload ke bawah jalan selagi akaun ada dana. Jadi member yang tengok offer ni kali pertama tengah tengok satu angka pembukaan dan satu angka bulanan, bukan satu nombor je.

Angka pembukaan lagi senang antara dua tu. Deposit pertama lebih kurang RM1,407 sampai siling RM1,688; bawah tu match dia 120% atas apa je yang dibayar masuk, dan had bawah yang qualify ialah RM10. Rollover dua belas kali bonus bukan dua belas kali deposit, dan atas bonus RM1,688 tu RM20,256 turnover berwajaran, paling laju clear atas reel pada berat penuh dan paling lambat atas meja live casino pada seperlima. Member yang nak habiskan malam kat baccarat tengah baca offer yang lain daripada yang player slots baca, atas kadar besar yang sama.

Angka bulanan dibina dari baris reload dengan line rebate, dan dua-dua tak terjejas walaupun welcome match dah habis dipakai. Deposit RM75 hari biasa yang lengang ambil standard reload 8% sampai RM500; deposit RM35 antara Jumaat 00:00 dan Ahad 23:59 ambil weekend top-up 7% sampai RM400; daily reload 15% sampai RM300 buka dari RM20 dan reset tengah malam. Satu deposit qualify satu je antara dia, jadi apa yang baris reload tu betul-betul tentukan ialah macam mana satu minggu dibahagi, bukan berapa banyak masuk dalam dia.

Bawah semua tu rebate jalan atas turnover bukan atas deposit, tak payah di-claim dan takde rollover. Enam ratus spins pada RM0.50 taruh RM300, dan 1.2% daripada tu pulangkan RM3.60 cash, masuk setiap hari jam 8 malam tak kira session tu naik ke turun. Bilik tembak ikan pulangkan 1.5% dan board esports 0.8%. Merentas sebulan dua malam seminggu, rebate tu nombor yang member boleh pegang lawan nombor besar kat atas, dan akaun yang kutip dia dibuka dari Daftar ACE66.

2,400+ game satu login

1,600+ online slot dari 26 studio duduk sebelah 140 meja live dealer, bilik fishing dan sportsbook, semua atas baki ringgit yang sama.

Buka akaun

Soalan biasa

Kat mana nak tengok baki rollover?

Dalam account history, atas rekod claim untuk bonus yang tengah jalan. Angka yang keluar tu turnover berwajaran, dah adjust ikut berat vertical dalam jadual tadi, jadi dia memang takkan sama dengan jumlah stake mentah kau.

Boleh ke satu deposit qualify dua offer?

Tak boleh. Satu deposit qualify untuk satu offer, dan satu akaun jalan satu bonus pada satu masa. Line rebate je pengecualian, sebab rebate tu cash bukan kredit bonus, dan dia terkumpul tak kira apa yang tengah jalan.

Minimum deposit sama ke untuk semua offer?

Tak. Kolum minimum deposit tu per offer. RM10 adalah had bawah untuk welcome match dan untuk cashier secara am; offer reload dan weekend lagi tinggi, dan line rebate tak perlu deposit langsung.

Apa jadi kat bonus yang aku tak habis?

Dia luput 30 hari lepas claim, sekali dengan progress yang dah jalan, dan baki cash dalam wallet tak diusik. Lepas tu akaun bebas claim semula dari deposit layak yang seterusnya.

Kadar ni ada review tak?

Ada, dan apa-apa perubahan diumumkan kat sini sebelum ia terpakai. Bonus yang tengah jalan kekal dengan terms yang beku masa claim, jadi review ubah apa yang ada seterusnya, bukan apa yang ada dalam akaun sekarang.

Buka akaun ACE66

Cashier ikut had yang tertera kat atas, settle withdraw ke nama bank yang sama, dan takde charge dua-dua hala. Player kena 21 tahun ke atas untuk buka akaun.

Buka akaun
Buka akaun ACE66Free credit RM8 sebelum sebarang deposit
Buka akaun